Eğriçayır organik propolis damla

Propolis Bio, 20 ML

Propolis Organik Eğriçayır (Alkol Bazlı)

45.00 TL
Puan değeri: 45 para puan
Ödül puanları: 2 para puan
8680002001155-20 ML
Stokta
+

Eğriçayır organik propolis damla

Eğriçayır Organik Propolis Ağız Damlası 20 ml (Organik alkol Bazlı) Eco- cert Organik Sertifikalı İçerik: Alkol**,propolis* (%35) ** Organik içerikler kullanılarak üretilmiştir.

Organik Propolis damla en iyi şekilde alkolde çözüldüğü için, yetişkin kullanıcılarımızın mümkün olduğunca bu ürünümüzü tercih etmesini tavsiye ederiz. Organik arıcılık yöntemi ile elde edilen propolis, organik tarım ile elde edilmiş %70 organik alkolde çözülmüştür. Ülkemizde organik sertifikalı alkol bulunmadığı için, Türkiye de ürettiğimiz katı ham propolisler, Fransa da ortak çalıştığımız bir laboratuvarda organik alkolde çözülerek paketlenmiştir. Son ürün paketlemesi Fransa da yapıldığından üzerinde "Made in France" ifadesi bulunmaktadır. Fransa da ürünün piyasaya sürülmesinden önce AB kriterlerine göre kalite kontrolleri yapılmaktadır. Aynı zamanda iyi bir ağız bakım ürünüdür.

KULLANIMI: Günce 3 kere yarım bardak suya 10-20 damla damlatılarak kullanılır. Propolis ağız, diş ve diş eti bakımı için de ideal bir ürün olup kullanımı sırası önce ağızda iyi çalkalanması tavsiye edilir.

Ürünümüz ilaç değildir.

Marka:
Propolis Bio
Gramaj:
20 ML
Allerjen uyarı :
Çocuklara önerilmez
İçeriği:
Alkolde çözülmüş saf propolis