Şahbaz Çaylı Arı Sütü Bal Polen Propolis Karışımı

Organik Propolisli karışım

70.00 TL
Puan değeri: 70 para puan
Ödül puanları: 4 para puan
8680002001759-225 GR
Stokta
+

Şahbaz Çaylı Organik Arı Sütü Bal Polen Propolis Karışımı - Beemix

Arı sütü-bal-polen-propolis karışımı her yaşta genel sağlığın korunmasında etkin rol alır, sağlıklı ve zinde bir yaşam için ideal bir destek ürünüdür.

Genel sağlığın korunması, vücut direncinin artırılması, dengesiz beslenme, zihinsel ve bedensel yorgunluklarının giderilmesinde yardımcı olan doğal arı ürünleri gıda maddesidir.

Propolisli karışım içeriği :195 Grm Bal - 11,25 Grm Arı Sütü - 16,875 grm Polen - 1,70 Grm Propolis

Tüketim Şekli Önerisi: En iyi şekilde faydalanmanız açısından tercihen sabahları kahvaltıdan önce tüketiniz. Ürünün etkilerini görebilmek için 4-6 hafta düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Miktarı: Yetişkinlerde 15 gram/gün (Yaklaşık 1,5 tatlı kaşığı), çocuklarda (2-12 yaş) 4 gram/ gün (Yaklaşık 1 çay kaşığı) (Çocuğun ağırlığının kilogramı başına 0,15 g)

Dikkat! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ,ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Marka:
Şahbaz Çaylı
Gramaj:
225 GR
Allerjen uyarı :
2 Yaşından küçüklere vermeyiniz
İçeriği:
195 Grm Bal - 11,25 Grm Arı Sütü - 16,875 grm Polen - 1,70 Grm Propolis